Open Nationals 2018 Calgary
Results
Competitors
Medals by club
Medals by country
Statistics
Next fights
Coach
Categories
U16 F36
U16 F40
U16 F44
U16 F48
U16 F52
U16 F57
U16 F63
U16 F70
U16 F70+
U16 M38
U16 M42
U16 M46
U16 M50
U16 M55
U16 M60
U16 M66
U16 M73
U16 M73+
U21 F44
U21 F48
U21 F52
U21 F57
U21 F63
U21 F70
U21 F78
U21 M100
U21 M100+
U21 M55
U21 M60
U21 M66
U21 M73
U21 M81
U21 M90
Competitors
A
B
C
D
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Club
Name
Grade
Category
Pos
1
AB/Airdrie
McKenzie MORGAN
1D
U21 M81
3.
1
AB/Barracuda Judo Club
Mia PARKER
3K+
U16 F57
-
1
AB/Hayabusa Training Centre Ltd.
Arkan SHISHANI
3K
U16 M42
-
1
AB/Hiro's
Tymour ANAN
3K
U16 M50
-
2
Despina CHRISTOU
1K
U21 F52
-
3
Shion CROOK
2K
U16 M73
-
4
Greta GOASDOUE-WALLACE
2K
U16 F63
2.
5
Jarrett HANEARIN-BALCZER
2K
U21 M55
-
6
Katsuji LEUNG
2K
U16 M60
2.
7
Katsuo LEUNG
2K
U16 M55
3.
8
Chris MOGDAN
3K
U16 M50
-
9
Ty NAKANO
1D
U21 M73
-
10
Teyana ROBERTS
3K
U16 F63
1.
11
Alex WILCZEK
2K
U21 M60
-
1
AB/Hoku sei kan
Angie GRISALES
2K
U16 F52
1.
2
Sydney KINDERWATER
3K
U16 F57
-
1
AB/Ishi-Yama
TIGHE MCASEY
2K
U16 M73
-
1
AB/Kodokwai
Kondelia KARAS
2K
U16 F52
-
2
Julia SERGEEVA
1K
U21 F70
3.
3
Victor VYSOSTKI
2K
U16 M38
2.
1
AB/LETHBRIDGE
PHILIP ALLEN
3K
U16 M46
-
2
CARTER ALTHOUSE
3K
U16 M60
-
3
TAYLOR ALTHOUSE
1K
U21 M81
-
4
EVELYN BEATON
2K
U16 F40
1.
5
EMMA CALDWELL
1K
U21 F52
3.
6
MATTIE CALDWELL
1K
U21 F57
-
7
RYLIE CALDWELL
3K
U16 F44
3.
8
KIYOMI COFFMAN
1K
U21 F57
-
9
ANNABELLE DARLOW
1K
U21 F78
-
10
CALEB DEMAERE
2K
U16 M38
1.
11
JOEL DEMAERE
1D
U21 M60
2.
12
NATHAN DEMAERE
1K
U16 M60
3.
13
SHIANNE GRONEN
1K
U21 F70
1.
14
CHRISTIAN HILL
1D
U21 M73
-
15
ELIJAH HILL
2K+
U16 M42
3.
16
BRYNN IWAASA
3K
U16 F36
1.
17
TAEYA KOLIASKA
1D
U21 F52
2.
18
HANA KUNO
1D
U21 F63
1.
19
AIDAN LAZENBY
1K
U16 M42
1.
20
VIRGINIA NEMETH
1D
U21 F48
1.
21
CORALEA PIENKOWSKI
2K
U16 F63
-
22
ALEX SMITH
2K
U16 M55
-
23
DEAN SMITH
2K
U16 M66
-
1
AB/Ryu Senshi Judo Club
Declan HARDING
1K
U21 M55
-
1
AB/St Albert
Pierce BISHOP
3K
U16 M73+
3.
2
Reese BUTLIN
3K
U16 M50
-
3
Victor CRAEVOI
2K
U16 M55
-
4
Xavier PENETRANTE
3K
U16 M55
-
1
AB/Tokugawa
Anna PRUS-CZARNECKA
2K+
U16 F48
3.
2
Alexander WU
2K
U16 M66
3.
3
David WU
1D
U21 M66
-
1
AB/Tolide
Alexandra GAGNON
1D
U21 F57
2.
1
BC/Abbotsford Judo Club
Kaylin AGASSIZ
3K
U16 F63
-
2
Willow BURGESS
2K
U16 F70
-
3
Karissa COMEAU
2K
U21 F57
-
4
Spencer CYR
3K
U16 M42
-
5
Turner CYR
1K
U21 M66
-
6
Gunner FLOYD
1K
U21 M73
-
7
Elijah GILL
3K
U16 M46
-
8
Isaiah GILL
3K
U16 M42
-
9
Payton HARRIS
1K
U21 M81
3.
10
Launa HINTON
1K
U21 F52
3.
11
Shuntaro IZUMI
1K
U21 M66
-
12
Carter VEENENDAAL
1K
U21 M73
-
13
Mitchell WOLFE
1D
U21 M66
3.
1
BC/Aberdeen Judo Academy
Graeme HANKS
3K
U16 M42
-
2
Matthew HANKS
1K
U21 M66
-
3
Nicholas PLUMTREE
2K
U16 M55
-
1
BC/Arashi Judo Club
Jasmine AL-ASHOOR
3K
U16 F52
-
2
Vincent NINALGA
1D
U21 M55
3.
3
Peter VELONAS
3K
U16 M38
-
1
BC/Burnaby Judo Club
Ekaterina DANILKOV
3K
U16 F36
2.
2
Klavdia DANILKOV
2K
U16 F48
1.
3
Raphael GAANAN
2K
U16 M55
-
4
Hailey KO
3K
U16 F48
-
5
Rakiia LOLIEVA
3K
U16 F48
3.
6
Nikola PETROVIC
2K
U16 M66
-
7
Emil SCHENK
1K
U16 M60
1.
8
Nikki ZAWADZKI
1K
U21 F70
-
1
BC/Campbell River Judo Club
Jacob DOHERTY
2K
U21 M66
-
2
Jacob GOLE
2K
U21 M66
-
3
Anthony HENRY
1K
U21 M60
-
4
Haley HENRY
3D
U21 F63
-
5
Yana JACOBS
3K
U16 F70
3.
6
Tianna LUND
3K
U16 F63
-
7
Makayla SANZANA
3K
U16 F57
-
8
Olivia SHEEHAN
2K
U16 F44
2.
9
Jordann WARNER
2K
U21 F63
-
1
BC/Creston Judo Club
Kaeden RENDEK
1K
U21 M60
-
1
BC/Hart Judo Academy
Brooke CORBETT
2K
U21 F48
3.
2
Ioan FRIZZELL
2K
U21 M55
-
3
Aydin GREENWOOD
3K
U16 M55
-
4
Davin GREENWOOD
2K
U21 M66
-
5
Koen HEITMAN
1K
U21 M66
-
6
Isaac KAMSTRA
2K
U16 M50
-
7
Kimiko KAMSTRA
2K
U21 F44
1.
8
Tula MOORE
3K
U16 F57
-
9
Gabriel PATERSON
3K
U16 M50
-
10
Elizabeth SIMMONS
3K
U16 F57
-
11
Andries VANZYL
3K
U16 M42
-
12
Asher YOUNG
2K
U16 M46
-
13
Lochlan YOUNG
1K
U21 M73
-
14
Maxwell YOUNG
1K
U21 M55
3.
1
BC/Invermere Judo Club
Graham NORQUAY
1K
U21 M55
-
1
BC/Kelowna Judo Club
Benjamin LEATHERDALE
1K
U21 M66
-
2
Caine MCCABE
1K
U21 M60
-
1
BC/Kokushikai Judo
Mira CALDER
2K
U16 F70
1.
2
Eli GRANT
3K
U16 M42
-
3
Gabriel MCINTYRE
3K
U16 M46
-
4
Zachary ROBSON
3K
U16 M66
-
5
Dakota WEBB
3K
U16 F70+
-
6
Brendan WONG
3K
U16 M55
-
1
BC/Mile Zero Judo Club
Loveena MCCORKELL
3K
U16 F57
-
1
BC/Nanaimo Judo Club
Joshua DARMADI
3K
U16 M46
-
2
Alicia FIANDOR
2D
U21 F63
2.
3
Isabella GREENE
3K
U16 F52
-
4
Marlin MARSTON
3K
U16 F52
-
5
Estelle MORLAND
3K
U16 F57
-
1
BC/Parkland Judo Academy
Robin SUNDBERG
2K
U21 F63
-
1
BC/Police Judo Junior
Aidan KEYES
3K
U16 M46
-
1
BC/Prince George Judo Club
Sydney EDGSON
2D
U16 F63
3.
2
Taylor SCHAUS
1D
U21 M60
-
1
BC/Shidokai Judo
Alexander MICHALUK
3K
U16 M66
-
2
Marcus POTTS
3K
U16 M46
-
1
BC/Steveston Judo Club
Caleigh KURAMOTO
2K
U21 F57
-
2
Alex ORDANO
3K
U16 M55
-
3
Ian RYDER
1D
U21 M90
2.
1
BC/Vernon Judo Club
Nadine BONDT
3K
U16 F40
-
2
Sydney GREVATT
1K
U21 F57
-
1
BC/Victoria Judo Club
Tristan ALEXANDER
1D
U21 M100+
1.
2
Tiffany COOLICAN
1D
U21 F57
3.
3
Tara GOLONKA
3K
U16 F57
3.
4
Maxwell GRANT
1D
U21 M81
-
5
Billy GUBBINS
1K
U21 M60
-
6
Brennan JOLLEY
1D
U21 M66
-
7
Joshua KUYVENHOVEN
2K
U16 M55
-
8
Alexander MCCALLUM
3K
U16 M73+
-
9
Jackson MINNICK
1D
U21 M90
-
10
Nyota MORISHO
2K
U16 F57
3.
11
Finn SCHROEDER-KRAUSE
1K
U21 M66
-
1
BC/Westminster Judo Club
Zoe LEE
3K
U16 F57
-
1
MB/Judo Manitoba
Michael AKBASHEV
1K
U16 M73
1.
2
Kadin CHRIST-BONNELL
2K
U21 M55
-
3
Kelden CHRIST-BONNELL
3K
U16 M50
-
4
Damien EKOSKY
1D
U21 M73
3.
5
Justin EKOSKY
1K
U21 M73
-
6
Sarah EKOSKY
2K
U16 F57
1.
7
Melody KROEKER
1K
U21 F57
-
8
Shogun LACZKO
1K
U21 M73
-
9
Ariel MESONGNIK
1K
U21 M60
-
10
Martin RUSSO
1D
U21 M90
3.
11
Nina ZIGIC
2K
U16 F48
-
12
Sasha ZIGIC
1K
U21 F57
1.
1
NB/Bushido
Zackary BELANGER
1K
U16 M55
-
2
Rebecca OUELLETTE
1K
U21 F48
-
3
Chris POITRAS
1K
U16 M46
-
1
NB/Kimo
Claudie MARCHAND
2K+
U16 F52
-
2
Yzabelle OUELLETTE
1D
U21 F52
-
1
NB/Otoshi
Lucas LEMAIRE
3K
U16 M55
-
2
Samuel MCGRAW
3K
U16 M60
-
3
Mahée SAVOIE
2K
U16 F44
-
1
NB/Shimpokai
Andrew VIENNEAU
1D
U21 M100+
2.
1
NL/Goose Bay judo
Adam BARNEY
3K
U16 M60
-
2
Logan LYALL
3K
U16 M66
-
3
Tyler RUSSELL
2K
U16 M73
-
4
Ryan TURNER
3K
U16 M38
-
5
Nolan WALSH
2K
U16 M60
-
1
NL/Mun Judo
Christiana KENNEDY
3K
U16 F63
-
2
Emma MULLETT
2K+
U16 F70+
3.
1
NL/Sosei Judo
Ethan KEAN
1K
U16 M66
-
2
Iain TWEEDIE
1K
U16 M66
-
3
Sam WELLON
1K
U16 M66
-
1
NS/ATC
Chris CAMPBELL
3K
U16 M50
-
2
Sierra TANNER
1K
U21 F57
3.
3
Max TEEUWEN
1K
U21 M73
-
1
NS/Hachikin
Ian LANGILLE
2K
U16 M66
-
2
Hailey PEDDLE
2K
U16 F57
-
3
Emilie TOWNSEND
2K
U16 F70+
-
1
NT/Kam Lake Judo Club
Nolan ELLIOT
2K
U16 M73+
-
2
Jenna NYSTROM
3K
U16 F70
3.
1
NU/Judo Nunavut
Gianni Rocco CANIL
3K
U16 M60
-
2
Rosalie DEMAIO
3K
U16 F63
-
1
ON/Action and Reaction MMA
Dontae DE JESUS
1K
U21 M60
3.
1
ON/Ajax Budokan
Allayah COPELAND
1K
U21 F78
2.
2
Christian DAMETTO
1K
U21 M66
-
3
Manuele FANTOZZI
3K+
U16 M50
-
4
Keyano YOUNG
1K
U21 M60
-
1
ON/Asahi Judo Club
Aiden BARCLAY
2K
U16 M66
-
2
Emma BLAKE
2K
U16 F63
3.
3
Sarah SPARKES
1K
U21 F52
-
4
Thomas SPARKES
2K
U16 M55
2.
1
ON/Battle Arts Academy
Nathan COELHO
2K
U16 M50
-
1
ON/Budo Judo Club
Carson FURNEAUX
3K+
U16 M66
-
1
ON/Fort Frances Judo Club
Jaden WOOLSEY
3K
U16 M60
-
1
ON/Hayabusakan Judo
Lochlainn ALEXANDER
1D
U21 M60
-
2
Eden ORMSTON
3K
U16 F52
-
3
David TEPER
1K
U21 M60
-
1
ON/JCCC Judo Kai
Rayleigh BECKER
1K
U21 M90
-
2
Shady EL NAHAS
1D
U21 M100
1.
3
Alexander (Sasha) POLYAKOV
2K
U16 M42
-
4
Anna ZHITAREVA
1K
U16 F52
-
1
ON/Kaizen Judo Club
Ossama MAHMOUD
1K
U21 M66
-
1
ON/Marathon Judo Club
Keaton CARMAN
3K+
U16 M60
-
1
ON/Olympic Judo Centre
Sava ANTIC
1D
U21 M73
2.
2
luka KHATELISHVILI
1K
U21 M81
2.
1
ON/Ottawa Judo Club
Alec BRILLON
2K
U21 M81
-
2
Amir SHUKLE
1K
U21 M66
-
1
ON/Peel Judo Club
Liam RUTTAN
2K
U16 M66
-
1
ON/R.A Judo Club
Kaden VENUGOPAL
1K
U21 M60
-
2
Madison VENUGOPAL
1D
U21 F70
-
1
ON/Ryudokan Judo Club
Owen MACUMBER
1K
U16 M73+
2.
1
ON/Scarborough Dojo
Russell CHAN
1K
U21 M60
-
2
William CHEN
1K
U21 M66
-
3
Alyssandra Phoebe MANUEL
1K
U16 F52
2.
1
ON/Sheffield Judo Club
Alexandria LEFORT
2K
U21 F70
3.
2
Sean LONG
2D
U21 M66
-
1
ON/Shin Bu Kan (Mississauga Judo
Anne Hyunkyung LEE
1K
U16 F57
-
1
ON/Taifu Judo Club
Daniel MAMAN
1D
U21 M73
-
2
David MELKONIAN
3K+
U16 M50
-
3
Maksim RUDAKOV
3K+
U16 M46
3.
4
Nikita TANSKY
3K
U16 M50
-
5
Lasha TSATSALASHVILI
3K+
U16 M46
-
6
Johnathan XINKAS
3K+
U16 M50
3.
1
ON/Takahashi Dojo
Nicholas DORE
1K
U21 M100+
-
2
Benjamin KENDRICK
2D
U21 M90
1.
3
Finn NAKAMURA
3K
U16 M60
-
1
ON/The Art Of Balance Dojo
Solomon CHORAN
1K
U21 M73
-
1
ON/Tina Takahashi Martial Arts & Fitness
Liam MACFADYEN
1D
U21 M60
-
1
ON/Tora Judo Club
James LONSDALE
1K
U21 M66
-
1
ON/Toronto Judo Kai
Gabrielle Monique CASTRO
3K
U16 F36
-
2
Rafael Enrico CASTRO
2K
U16 M55
-
3
Bogdan CHERKASHYN
2K
U16 M73
2.
4
Asia DOUGLAS
1K
U16 F70+
1.
5
Arthur GAREEV
2K
U16 M66
-
6
Joseph POPOV
3K
U16 M73+
-
1
ON/Toronto judo kai
Amr ABD ELREHIM
1K
U16 M73+
1.
2
Nouran ABD ELREHIM
2K
U16 F57
-
1
ON/Tsunami Martial Arts Club
Emily KAPUSTIN
1K
U16 F52
3.
1
ON/Upper Canada
Ben ANDREWS
1K
U21 M73
-
2
Amber-Jane FRANCIS
1K
U21 F63
-
3
Daniel MCCRISTALL
1K
U21 M55
-
4
Erik VANDERSANDEN
1D
U21 M60
3.
5
Ethan VANDERSANDEN
1D
U21 M81
-
1
PE/Lennox Island Judo Club
Lydia ENMAN
2K
U16 F44
-
1
PE/Rikidokan Judo Club
RJ HETHERINGTON
3K
U16 M42
3.
2
Michael PERRY
1K
U16 M46
-
1
PE/Toshidokan Judo Club
Kris LAFRANCE
2K
U16 M66
-
2
Sebastian NASH
1K
U21 M100
-
1
QC
Munkhjin BATDORJ
2K
U16 M73
3.
1
QC/ALBATROS
Félix CÔTÉ
1K
U16 M73+
3.
1
QC/Asbestos-Danville
Elodie LEFEBVRE
3K
U16 F70+
3.
2
Olivier OSTIGNY
2K+
U16 M55
-
3
Léa ROY
1K
U21 F48
2.
4
Victor ROY
2K+
U16 M38
3.
1
QC/Blainville
Philippe THIBODEAU
1K
U16 M55
1.
1
QC/Budo Kwai Québec
JULIEN FRASCADORE
2D
U21 M66
3.
1
QC/Budokan St-Laurent
RANIA ALAOUI YAZIDI
2K
U16 F57
-
1
QC/CLUBDE JUDO BAIE-COMEAU
JULIANNE CORBEIL
3K
U16 F63
-
1
QC/Club Judo Ben
Myriam PAQUET
2K
U16 F57
-
1
QC/Club Judokas Jonquière
Arno BLACQUIÈRE
1K
U21 M55
1.
2
Alexandre DESBIENS
2K+
U16 M42
-
3
Victor DESSUREAULT
1K
U16 M60
3.
4
Olivier GAGNON
1K
U16 M46
1.
5
Marc-Alexandre GUÉRIN
2K
U16 M46
3.
6
Samuel NEPTON
2K+
U16 M42
-
7
Isaac SAVARD
1K
U16 M60
-
1
QC/Club de Judo Mont-Bruno
Rose BOLTÉ
2K
U16 F57
-
1
QC/Club de Judo St-Paul L'Ermite
Ramy ABA
1K
U21 M100+
-
2
Adèle CHARNEAU
3K+
U16 F57
-
3
Yanis HACHEMI
1K
U21 M66
-
1
QC/Club de judo Boucherville
Philip DION
1D
U21 M66
-
2
Jacob VALOIS
1D
U21 M66
1.
1
QC/Club de judo Fermont
Émili BOURGET
1K
U16 F52
-
1
QC/Club de judo Seikidokan
ELIOT BEAULAC
2K
U16 M66
-
2
WILLIAM GAUDET
2K+
U16 M73
3.
3
NICOLAS GRANDCHAMP
1K
U21 M90
-
4
JACOB LANDRY
1D
U21 M60
-
5
PHILIPPE PHARAND
1K
U21 M73
-
6
JUSTIN TREMBLAY
1K
U21 M55
2.
1
QC/Dojo Beauport
Iana FOREST
1K
U16 F44
1.
2
Somaya SALLAMI
2K
U16 F70
-
1
QC/Dojo Perrot Shima
MYRIAM BRAZEAU
1K
U16 F63
-
1
QC/Dojo Zenshin
Matis GANET
2K
U16 M38
3.
2
Thomas GANET
1K
U16 M55
3.
3
Alec GARAND
1K
U16 M66
2.
4
Océanne LABELLE
3K
U16 F52
-
1
QC/Ghishintaido
Raphael BRULE
2K
U16 M38
-
1
QC/Hakudokan
Manon RÉGLAT-ARZATE
1D
U21 F57
-
1
QC/Institut Judo Chicoutimi
Jean YAPO
2K
U16 M50
-
1
QC/JU SHIN KAN LATERRIÈRE
CASSANDRA MANIL
2K
U16 F63
-
2
ROXANNE ÉMOND
1D
U21 F63
3.
1
QC/Judo Olympique
TYSON FREZZA
3K
U16 M60
-
2
Olivier LEGAULT
2K
U16 M55
-
1
QC/Judo Torakai
Miranda ST-LAURENT
2K
U16 F63
-
1
QC/Judo Victo
Vincent DESROCHERS
1K
U21 M66
-
1
QC/Judo Vieille Capitale
WILLIAM ABRAINI
2K
U16 M46
2.
2
CORALIE GODBOUT
1K
U21 F70
2.
1
QC/Judo-Sphère
Loic CROUSSETTE
1K
U16 M42
-
1
QC/Judokan Port-Cartier
JÉRÉMIE LAPOINTE
1K
U21 M73
-
2
SOPHIE LAPOINTE
1K
U16 F40
2.
1
QC/Judoki Brossard
Florianne BEIGNET
2K
U21 F63
-
1
QC/Juvaldo
Guillaume GAULIN
1K
U21 M73
-
1
QC/Kiseki Judo
Hakim CHALA
1D
U21 M60
1.
1
QC/MÉTROPOLITAIN
NORBERT ANDRAS
2K
U16 M50
1.
2
ÉLIAS LOUAHLA
2K
U16 M73+
-
3
LARA NORMIL
1K
U16 F63
-
4
YURIY SEMENYUK
1K
U16 M66
3.
5
ARTEM SHAPORIN
2K
U16 M50
3.
1
QC/Rouyn-Noranda
MALIK LIENERT-PELLETIER
2K
U16 M73
-
1
QC/Sept-Iles
Yohan CHOUINARD
1K
U21 M100
2.
2
Jean-Pascal COULOMBE
1K
U16 M66
-
3
Zachary CYR
1K
U16 M60
-
4
Marie-Pier LABRIE
1K
U16 F57
-
5
Xavier POIRIER
1K
U16 M46
-
6
Andrée-Ann SOMERS
1K
U21 F44
-
7
Josie-Anne SYNNOTT
1D
U21 F78
3.
1
QC/St-Jean-Bosco
Keren-Ha AKOMO-MVOLO
2K
U16 F52
-
2
Félix-Olivier BERTRAND
1K
U16 M46
-
3
Alexis BOUTIN
1K
U16 M73
-
4
Mateo DE BRITO
1K
U16 M73
-
1
QC/VARENNES
LAURENCE BIRON
2K+
U16 F57
2.
2
Jérôme CHAMPAGNE
1K
U21 M90
-
1
QC/Vallée-Richelieu
Benoit GAGNON
1K
U16 M55
-
1
QC/Varennes
Florence SALVAS
2K
U16 F57
-
2
Béatrice TURCOTTE
2K
U16 F48
-
1
QC/club judo Lévis
Anne GARNEAU
1K
U16 F70
2.
1
QC/judo club to haku kan
MARIE-GARANCE DEGASNE
1K
U21 F57
-
1
QC/seiko
François GAUTHIER-DRAPEAU
1D
U21 M81
1.
2
Anne MARTIN
1D
U21 F63
3.
3
Jules MARTIN
1D
U21 M73
-
4
Mathilde SIMARD-LEJEUNE
2K
U16 F48
2.
1
QC/shidokan
Léo ARENCIBIA
2K
U16 M60
-
2
Victor BARRIAULT
1D
U21 M73
-
3
Boris BERGERON
1K
U21 M81
-
4
Marie BESSON
2D
U21 F52
1.
5
Daniel CHOSAK
1D
U21 M73
3.
6
Frédéric DE CARDAILLAC
2K
U16 M50
2.
7
Anton DICKSON
1D
U21 M90
3.
8
Constantin GABUN
1D
U21 M73
1.
9
Marcelin GOSSET
?
U16 M50
-
10
Victor GOUGEON-GAZÉ
1K
U16 M66
1.
11
Léonarda HORAK
2K
U16 F52
3.
12
Orlando HORAK
1D
U21 M66
2.
13
Rebecca MANAILA
2K
U16 F48
-
14
Ilhem OUALI
1K
U21 F63
-
15
Charles OUELLET
3K
U16 M38
-
16
William OUELLET
3K
U16 M38
-
17
Kévin PERELMUTOV
1K
U21 M60
-
1
SK/Battleford Judo
Vladimir PRISTOJKO
2K
U16 M55
-
1
SK/Lloydminster
Brooklyn BLOCK-HANSON
3K
U16 F52
-
2
Eliezar ELVIRA
2K
U21 M73
-
3
Ryley MCGARRY
2K
U16 M73+
-
4
Brandon MORRISON
1D
U21 M90
-
5
Devrie NEWSTEAD
3K
U16 F40
3.
1
SK/Moose Jaw
Justin WIENS
2K
U16 M55
-
1
SK/Pense
Kyle MCKAY
1K
U21 M55
-
1
SK/Prince Albert
Janessa KEAYS
3K
U16 F70+
2.
1
SK/Regina Y
Nathaniel BURTON
2K
U16 M55
-
2
Thomas HUANG
3K
U16 M42
-
3
Jack KARAIM
2D
U21 M66
-
4
Maxx KARAIM
2D
U21 M81
-
5
Ryley STANG
3K
U16 M55
-
1
SK/Saskatoon Y
Travis MILLS
1K
U21 M81
-
2
Megan NEUMAN
1K
U21 F78
1.
3
Matthew PULLAR
1K
U21 M66
-
1
SK/South Corman Park
Euan LITZENBERGER
2K+
U16 M42
2.
1
SK/Swift Current
Ghrandozz AGUILAR
2K
U16 M66
-
2
Conner HAMMER
3K
U16 M55
-
3
Toru IWAASA
1K
U21 M100+
3.
1
SK/Vibank
Paige IRWIN
3K
U16 F48
-
1
YT/Shiroumakai
Cassandra JENSEN
2K
U16 F57
-